Pomlérun 2015 výsledky

800m - 1. stupeň ZŠ chlapci

Absolútne poradie Meno a priezvisko Kategória Klub Štartovné číslo Čas
1 Tomáš Knapík chlapci 905 00:02:42
2 Marko Janco chlapci 897 00:02:47
3 Adam Lelkes chlapci 919 00:02:50
4 Francesco Salazar chlapci 990 00:02:56
5 Adrián Fazekas chlapci KAJAK-CANOE: Kajak Canoe Klub 881 00:02:58
6 Šimon Lehota chlapci FUTBAL: FC ŠTK 2014 ŠAMORÍN 918 00:02:58
7 Matej Huricka chlapci FUTBAL: FC ŠTK 2014 ŠAMORÍN 893 00:03:00
8 Dániel Nagy chlapci 931 00:03:02
9 Richard Péder chlapci FUTBAL: FC ŠTK 1914 Šamorín 940 00:03:03
10 Ákos Pirk chlapci ŠERM: Klub Šermu Šamorín 944 00:03:03
11 Thomas Marecek chlapci FUTBAL: FC ŠTK 2014 ŠAMORÍN 924 00:03:04
12 Zoltán Seregi chlapci FUTBAL: FC ŠTK 1914 Šamorín, TJ Družstevník Mliecn... 954 00:03:04
13 Péter Orosz chlapci FUTBAL: FC ŠTK 2014 ŠAMORÍN 936 00:03:05
14 Juraj Cukan chlapci 871 00:03:06
15 Attila Nagy chlapci 932 00:03:07
16 Samko Šunal chlapci 966 00:03:07
17 Maxim Jakúbek chlapci FUTBAL: FC ŠTK 2014 ŠAMORÍN 895 00:03:08
18 Lukáš Stefík chlapci 963 00:03:08
19 Benjamín Gruber chlapci Budokan Samaria 887 00:03:09
20 Gergo Nagy chlapci 933 00:03:09
21 Adam Bartek chlapci FC Ružinov Bratislava 850 00:03:12
22 Oskar Cabalka chlapci 862 00:03:13
23 Tomáš Ürge chlapci 979 00:03:13
24 David Pék chlapci 941 00:03:14
25 Simon Mészáros chlapci 929 00:03:15
26 Tomas Pipa chlapci 943 00:03:17
27 Andrej Vonyik chlapci 987 00:03:19
28 Adrián Šipoš chlapci 957 00:03:21
29 Aleš Gruber chlapci Budokan Samaria 886 00:03:22
30 Peter Balheim chlapci 847 00:03:23
31 Dávid Bogya chlapci KARATE: Kyokushin Karate Klub Šamorín, Budokan 856 00:03:25
32 Ádám Komzsík chlapci TENIS: Tenisový klub ŠTK Šamorín 908 00:03:25
33 Tomáš Kaleta chlapci Samorin 899 00:03:26
34 Michal Masaryk chlapci 925 00:03:26
35 Patrik Pullman chlapci 947 00:03:26
36 Danko Chlpek chlapci 865 00:03:28
37 Árpád Fazekas chlapci ŠERM: Klub Šermu Šamorín 880 00:03:29
38 Imrich Sípos chlapci FUTBAL: FC ŠTK 2014 ŠAMORÍN 959 00:03:29
39 Imrich Szabados chlapci FUTBAL: FC ŠTK 1914 Šamorín, TJ Družstevník Mliecn... 970 00:03:30
40 Dominik Takács chlapci 975 00:03:30
41 Norbert Vegh chlapci 985 00:03:30
42 Patrik Frigula chlapci 882 00:03:31
43 Šimon Oros chlapci 935 00:03:32
44 Rafael Prúžek chlapci 946 00:03:32
45 Jakub Šurman chlapci 967 00:03:32
46 Adam Varga chlapci FUTBAL: FC ŠTK 2014 ŠAMORÍN 983 00:03:33
47 Simon Gyén chlapci 888 00:03:34
48 Daniel Svec chlapci 969 00:03:34
49 Miško Belan chlapci Pekáren Kvetoslavov 853 00:03:35
50 Erik Bošanský chlapci 858 00:03:35
51 Augustín Sánka chlapci 951 00:03:35
52 Rudko Sulák chlapci 965 00:03:36
53 Marek Svec chlapci 968 00:03:36
54 Adam Tomcík chlapci 977 00:03:36
55 Lukáš Steiner chlapci 964 00:03:37
56 Kevin Szabó chlapci Šamorín-Fk Šamorín-Hamuliakovo 972 00:03:39
57 Zoltán Görcs chlapci 884 00:03:40
58 Máté Ciordas chlapci 867 00:03:41
59 Donát Csiba chlapci 870 00:03:41
60 Alexander Horecný chlapci KARATE: Kyokushin Karate Klub Šamorín, Budokan 892 00:03:41
61 Quentin Green chlapci 885 00:03:44
62 Zsolt Bárdos chlapci 849 00:03:45
63 Kristóf Csajka chlapci 868 00:03:45
64 Dávid Prívara chlapci 945 00:03:45
65 Jakub Tóth chlapci 978 00:03:45
66 Peter Vašš chlapci FK Šamorín-Hamuliakovo 984 00:03:46
67 Andrej Darovec chlapci 989 00:03:46
68 Szilárd Csánó chlapci FUTBAL: FC ŠTK 2014 ŠAMORÍN 869 00:03:47
69 Branislav Lancaric chlapci 917 00:03:48
70 Gabriel Kertész chlapci 901 00:03:49
71 Martin Rak chlapci 949 00:03:49
72 Péter Dávid Šimša chlapci 956 00:03:50
73 Riško Duríšek chlapci 878 00:03:51
74 Simeon Kiss chlapci 902 00:03:53
75 Máté Bodó chlapci 854 00:03:56
76 Mátyás Bodó chlapci 855 00:03:56
77 René Péterfi chlapci 942 00:03:58
78 Barnabás Beko chlapci 852 00:04:01
79 Luboš Halgaš chlapci 889 00:04:04
80 Michal Krajcík chlapci 912 00:04:05
81 Danko Lúc chlapci 922 00:04:07
82 Roman Kozmer chlapci 911 00:04:08
83 David Komár chlapci 907 00:04:11
84 Richard Vrbovský chlapci 988 00:04:11
85 Matúš Szabó chlapci 971 00:04:12
86 Adam Krížek chlapci 914 00:04:13
87 Milan Hargas chlapci 890 00:04:14
88 Daniel Štanda chlapci 960 00:04:14
89 Oliver Kvarda chlapci 991 00:04:15
90 Daniel Karlík chlapci 900 00:04:21

800m - 1. stupeň ZŠ dievčatá

Absolútne poradie Meno a priezvisko Kategória Klub Štartovné číslo Čas
1 Stefania Salazar dievčatá 997 00:02:50
2 Lenka Maárová dievčatá 799 00:02:52
3 Viktoria Trgova dievčatá 835 00:02:56
4 Tímea Domonkosova dievčatá 757 00:03:10
5 Leuška Lengyelová dievčatá TENIS: Tenisový klub ŠTK Šamorín 795 00:03:11
6 Anna Mészáros dievčatá 801 00:03:11
7 Sofia Soóky dievčatá 827 00:03:13
8 Zoé Bónová dievčatá 746 00:03:14
9 Anna Lelkes dievčatá BASKETBAL: Šamorínsky Basketbalový Klub (ŠBK) 793 00:03:14
10 Beatrix Sebestyén dievčatá 821 00:03:15
11 Eniko Liliana Végh dievčatá 841 00:03:24
12 Saška Chuzhba dievčatá 753 00:03:25
13 Tilda Slama dievčatá Basketbalový klub Šamorín 826 00:03:26
14 Nikola Durdiaková dievčatá BASKETBAL: Šamorínsky Basketbalový Klub (ŠBK) 761 00:03:29
15 Karin Jávorková dievčatá TENIS: Tenisový klub ŠTK Šamorín 782 00:03:29
16 Kristina Trgova dievčatá 836 00:03:30
17 Nicol Budiašová dievčatá 750 00:03:31
18 Sandra Bohácová dievčatá 744 00:03:32
19 Gigi Green dievčatá 770 00:03:34
20 Rebeka Szabóová dievčatá 832 00:03:34
21 Ninka Švolíková dievčatá 830 00:03:35
22 Martina Prúžková dievčatá 817 00:03:36
23 Lenka Szabóová dievčatá 831 00:03:36
24 Stella Ižová dievčatá 780 00:03:39
25 Barbara Kovácová dievčatá 787 00:03:39
26 Barbora Birošová dievčatá 742 00:03:40
27 Gréta Petkanicová dievčatá 810 00:03:40
28 Barbora Bertoková dievčatá 996 00:03:41
29 Žofia Domsiová dievčatá 759 00:03:42
30 Zsofia Werškov dievčatá 845 00:03:42
31 Lulu Green dievčatá 771 00:03:43
32 Valéria Vysoudilová dievčatá 998 00:03:44
33 Diana Hegyi dievčatá 774 00:03:45
34 Dianka Blahová dievčatá 743 00:03:46
35 Kristína Hegyi dievčatá 775 00:03:46
36 Léda Erika Lukács dievčatá 798 00:03:46
37 Karolinka Kolenciak dievčatá 786 00:03:47
38 Rebeka Sidó dievčatá 822 00:03:47
39 Noémi Gyén dievčatá 772 00:03:48
40 Stela Procházková dievčatá 816 00:03:49
41 Kristinka Kissová dievčatá 785 00:03:52
42 Sára Kujovicová dievčatá 792 00:03:52
43 Beki Gazsó dievčatá BC MultiRun Team 768 00:03:53
44 Laura Potheová dievčatá 815 00:03:53
45 Ivana Púryová dievčatá 818 00:03:55
46 Sofia Beringerová dievčatá 741 00:03:56
47 Rebeka Forgach dievčatá 765 00:03:56
48 Elka Lengyelová dievčatá TENIS: Tenisový klub ŠTK Šamorín 796 00:03:56
49 Alexandra Péderová dievčatá 808 00:03:57
50 Nelka Šunalová dievčatá 829 00:03:57
51 Antónia Heller dievčatá 776 00:03:58
52 Zuzana Štefíková dievčatá 828 00:03:58
53 Martinka Vaculová dievčatá 838 00:03:59
54 Natálka Duríšková dievčatá 762 00:04:02
55 Dominika Hrancova dievčatá 778 00:04:04
56 Alicka Šimurdova dievčatá 823 00:04:04
57 Noemi Forroova dievčatá 766 00:04:05
58 Éva Lelkes dievčatá 794 00:04:05
59 Lili Kiss dievčatá 783 00:04:06
60 Lili Mikócziová dievčatá 805 00:04:06
61 Petra Czafik dievčatá 756 00:04:07
62 Emma Emodi dievčatá 763 00:04:08
63 Natália Vozníková dievčatá 844 00:04:09
64 Alexandra Libiaková dievčatá BASKETBAL: Šamorínsky Basketbalový Klub (ŠBK) 797 00:04:10
65 Lenka Polgárová dievčatá BASKETBAL: Šamorínsky Basketbalový Klub (ŠBK) 814 00:04:10
66 Veronika Mészárosová dievčatá 804 00:04:11
67 Kristina Pálffy dievčatá 807 00:04:11
68 Sofia Malfermo dievčatá 800 00:04:12
69 Anna Valacsay dievčatá ŠERM: Klub Šermu Šamorín 839 00:04:12
70 Eszter Ciordas dievčatá 754 00:04:15
71 Vanesa Poláková dievčatá 813 00:04:15
72 Michaela Škrabalová dievčatá 825 00:04:15
73 Eniko Podaova dievčatá 811 00:04:16
74 Nina Bottlikova dievčatá 749 00:04:18
75 Lenka Culagová dievčatá ŠBK Šamorín 755 00:04:18
76 Magdalénka Göndörová dievčatá 769 00:04:19
77 Veronika Tátošová dievčatá 834 00:04:19
78 Kristína Králová dievčatá 790 00:04:20
79 Barbora Bednárová dievčatá 740 00:04:21
80 Rebeka Kovácsová dievčatá 788 00:04:24
81 Juliana Gáborová dievčatá 767 00:04:26
82 Lenka Chlpeková dievčatá 752 00:04:27
83 Kristina Hargasova dievčatá 773 00:04:28
84 Natália Domonkosová dievčatá 758 00:04:29
85 Nikolka Kucerova dievčatá 791 00:04:37
86 Tatianka Bollová dievčatá PK Piccard 745 00:04:41
87 Ivanka Repiská dievčatá 820 00:04:43
88 Lea Dupacová dievčatá 760 00:04:44
89 Réka Ravasz dievčatá 819 00:04:46
90 Simona Borisová dievčatá 747 00:04:53
91 Alexa Bystrická dievčatá 751 00:04:55
92 Lenka Jancová dievčatá 781 00:05:02
93 Eszter Kiss dievčatá 784 00:05:05
94 Katka Polacikova dievčatá 812 00:05:10
95 Linda Tátošová dievčatá 833 00:05:20

1500m - 2. stupeň ZŠ chlapci

Absolútne poradie Meno a priezvisko Kategória Klub Štartovné číslo Čas
1 Dávid Nagy chlapci FUTBAL: FC ŠTK 2014 ŠAMORÍN 672 00:05:24
2 Matej Kurta chlapci FUTBAL: FC ŠTK 2014 ŠAMORÍN 649 00:05:26
3 Szilárd Bóna chlapci GYAC 587 00:05:27
4 Kevin Grunfeld chlapci FUTBAL: FC ŠTK 2014 ŠAMORÍN 619 00:05:34
5 Tomáš Csémi Csémi chlapci 597 00:05:41
6 Marió Herman chlapci FUTBAL: FC ŠTK 2014 ŠAMORÍN 624 00:05:41
7 Albert Szabó chlapci Šamorín-Fk Šamorín-Hamuliakovo 705 00:05:41
8 Štefan Varga chlapci FUTBAL: FC ŠTK 2014 ŠAMORÍN 722 00:05:42
9 Bence Márk Lukács chlapci 656 00:05:43
10 Ivan Pencev chlapci 677 00:05:45
11 Nikolas Klúcsik chlapci FUTBAL: FC ŠTK 2014 ŠAMORÍN 640 00:05:47
12 Marko Kotrík chlapci FC ŠTK 644 00:05:50
13 Hugo Hesko chlapci FUTBAL: FC ŠTK 2014 ŠAMORÍN 625 00:05:54
14 Adam Kremnický chlapci 646 00:05:54
15 Miro Sýkora chlapci 702 00:06:03
16 Attila Horvath chlapci FUTBAL: FC ŠTK 2014 ŠAMORÍN 629 00:06:04
17 Zoltán Sármány chlapci Klub šermu Šamorín 689 00:06:05
18 Vojtech Bokor chlapci FUTBAL: FC ŠTK 2014 ŠAMORÍN 585 00:06:09
19 Árpád Fazekas chlapci ŠERM: Klub Šermu Šamorín 612 00:06:09
20 Tomáš Méry chlapci FUTBAL: FC ŠTK 2014 ŠAMORÍN 663 00:06:09
21 Zoltán Puha chlapci FUTBAL: FC ŠTK 2014 ŠAMORÍN 683 00:06:12
22 Filip Maár chlapci 659 00:06:13
23 Áron Szegedi chlapci 709 00:06:13
24 Bálint Szabó chlapci FUTBAL: FC ŠTK 2014 ŠAMORÍN 706 00:06:16
25 David Magyarics chlapci FUTBAL: FC ŠTK 2014 ŠAMORÍN 660 00:06:17
26 Martin Štefanek chlapci 697 00:06:17
27 Kristián Gajvola chlapci FUTBAL: FC ŠTK 2014 ŠAMORÍN 616 00:06:18
28 Adrian Hudecz chlapci FUTBAL: FC ŠTK 2014 ŠAMORÍN 634 00:06:18
29 Daniel Czanik chlapci FUTBAL: FC ŠTK 2014 ŠAMORÍN 603 00:06:19
30 Daniel Heller chlapci FUTBAL: FC ŠTK 2014 ŠAMORÍN 623 00:06:19
31 Alex Lami chlapci FUTBAL: FC ŠTK 2014 ŠAMORÍN 652 00:06:21
32 Filip Cesnak chlapci FUTBAL: FC ŠTK 2014 ŠAMORÍN 594 00:06:22
33 Elod Kovács chlapci FUTBAL: FC ŠTK 2014 ŠAMORÍN 645 00:06:23
34 Adam Nagy chlapci 668 00:06:24
35 Peter Nagy chlapci FUTBAL: FC ŠTK 2014 ŠAMORÍN 670 00:06:25
36 Ladislav Sipos chlapci FUTBAL: FC ŠTK 2014 ŠAMORÍN 692 00:06:27
37 Libor Vollin chlapci FUTBAL: FC ŠTK 2014 ŠAMORÍN 725 00:06:27
38 Jakub Culaga chlapci FUTBAL: FC ŠTK 2014 ŠAMORÍN 600 00:06:29
39 Adam Füle chlapci SFC Kalinkovo 615 00:06:30
40 Jonaš Lipovsky chlapci FUTBAL: FC ŠTK 2014 ŠAMORÍN 654 00:06:31
41 Patrik Jakubek chlapci FUTBAL: FC ŠTK 2014 ŠAMORÍN 636 00:06:32
42 Matej Juhasz chlapci FUTBAL: FC ŠTK 2014 ŠAMORÍN 638 00:06:33
43 Adam Niton chlapci FUTBAL: FC ŠTK 2014 ŠAMORÍN 673 00:06:36
44 Mário Thaly chlapci FUTBAL: FC ŠTK 2014 ŠAMORÍN 714 00:06:36
45 Tomáš Nagy chlapci FUTBAL: FC ŠTK 2014 ŠAMORÍN 671 00:06:38
46 Adrián Botló chlapci FUTBAL: FC ŠTK 2014 ŠAMORÍN 589 00:06:41
47 Roman Oros chlapci 675 00:06:47
48 Richard Sobek chlapci FUTBAL: FC ŠTK 2014 ŠAMORÍN 695 00:06:48
49 Matúš Timko chlapci FK Šamorín 715 00:06:49
50 David Petrovic chlapci FUTBAL: FC ŠTK 2014 ŠAMORÍN 680 00:06:55
51 Samuel Šurman chlapci 701 00:07:02
52 Daniel Dudík chlapci FUTBAL: FC ŠTK 2014 ŠAMORÍN 608 00:07:06
53 Viliam Wagner chlapci ŠK Vrakuna 726 00:07:06
54 Ladislav Tóth chlapci FUTBAL: FC ŠTK 2014 ŠAMORÍN 716 00:07:09
55 Krisztian Urban chlapci FUTBAL: FC ŠTK 2014 ŠAMORÍN 719 00:07:10
56 Dominik Petho chlapci 679 00:07:14
57 Peter Zakhar chlapci 727 00:07:18
58 Vilko Horecný chlapci KARATE: Kyokushin Karate Klub Šamorín, Budokan 628 00:07:21
59 Denis Kromopolc chlapci 730 00:07:21
60 Dominik Bielcik chlapci ŠERM: Klub Šermu Šamorín 582 00:07:24
61 Branislav Biroš chlapci 584 00:07:26
62 Brian Lasan chlapci FUTBAL: FC ŠTK 1914 Šamorín, TJ Družstevník Mliecn... 653 00:07:36
63 Lukaš Oros chlapci 676 00:07:39
64 Sebastian Duhaj chlapci FUTBAL: FC ŠTK 2014 ŠAMORÍN 610 00:07:40
65 Žarnovican Andrej chlapci TENIS: Tenisový klub ŠTK Šamorín 573 00:07:49
66 Samuel Klement chlapci 639 00:08:06
67 Jakab Molnár chlapci FUTBAL: FC ŠTK 2014 ŠAMORÍN 665 00:08:06
68 Simon Bellini chlapci 579 00:08:19
69 Viktor Kvarda chlapci Šamorín 650 00:08:21
70 Filip Czucz chlapci 604 00:08:28
71 Tomáš Luštík chlapci Bedminton Šamorín 657 00:08:32
72 Jakub Krížek chlapci 647 00:08:36
73 Tomáš Juskanic chlapci 728 00:09:14
74 Slavo Sýkora chlapci 703 00:09:27
75 Róbert Göndör chlapci 618 00:13:55
76 Maxim Slávik chlapci 694 00:13:57

1500m - 2. stupeň ZŠ dievčatá

Absolútne poradie Meno a priezvisko Kategória Klub Štartovné číslo Čas
1 Eszter Méri dievčatá TENIS: Tenisový klub ŠTK Šamorín 662 00:05:50
2 Timea Feketevizi dievčatá FUTBAL: FC ŠTK 2014 ŠAMORÍN 613 00:06:07
3 Júlia Penceva dievčatá 678 00:06:09
4 Simona Bošanská dievčatá 588 00:06:18
5 Ema Dudíková dievčatá 609 00:06:20
6 Veronika Suchá dievčatá MAC Raca 700 00:06:32
7 Jázmin Udvardi dievčatá 718 00:06:34
8 Lucia Luštíková dievčatá BASKETBAL: Šamorínsky Basketbalový Klub (ŠBK) 658 00:06:42
9 Viktória Konôpková dievčatá 641 00:06:48
10 Blanka Abelovska dievčatá 570 00:06:56
11 Erika Váczlavová dievčatá 720 00:07:05
12 Lucia Muchová dievčatá 667 00:07:16
13 Bianka Sidová dievčatá 690 00:07:18
14 Veronika Domsiová dievčatá 606 00:07:28
15 Klaudia Menesová dievčatá 729 00:07:43
16 Marianna Abelovská dievčatá 571 00:07:48
17 Izabela Horváthová dievčatá FUTBAL: FC ŠTK 1914 Šamorín, TJ Družstevník Mliecn... 631 00:08:27
18 Alžbeta Bajúszová dievčatá 574 00:08:36
19 Eszter Sára Lukács dievčatá 655 00:08:56
20 Adrienn Forroova dievčatá 614 00:09:04
21 Laura Mészáros dievčatá 664 00:09:15

Hobby beh 3,3 km ženy do 39 rokov

Absolútne poradie Meno a priezvisko Kategória Klub Štartovné číslo Čas
1 Krisztina Lelkes Z 462 00:13:56
2 Anita Ozogány Z 482 00:15:31
3 Barbora Fruhwaldova Z 404 00:15:39
4 Alexandra Lengyelová Z 463 00:16:33
5 Erika Lorinczová Z KARATE: Budokan Samaria 464 00:16:38
6 Anita Világi Z 547 00:16:40
7 Veronika Muller Z 151 00:16:42
8 Kamila Prešnajderová Z 494 00:16:49
9 Ekaterina Novikova Z 478 00:16:54
10 Lucia Makovická Z 467 00:17:47
11 Ivana Osziová Z 481 00:17:56
12 Kvetoslava Bónová Z 369 00:18:06
13 Angelika Slamová Z 509 00:18:07
14 Beáta Hrvolová Z 420 00:18:08
15 Mária Mertušová Z 470 00:18:10
16 Daniela Tvrdonová Z Bratislava 536 00:18:30
17 Jana Jakubíková Z 429 00:18:31
18 Alžbeta Cupová Z 385 00:18:39
19 Gabriela Horváthová Z 418 00:18:41
20 Simona Ilavská Z 424 00:18:54
21 Petra Andrejkovicová Z 352 00:19:08
22 Szilvia Csókaová Z 383 00:19:14
23 Lenka Šulková Z 518 00:19:31
24 Zuzana Štefíková Z 514 00:19:42
25 Zuzana Javorska Z 431 00:19:46
26 Júlia Domsitzová Z CZ Slovakia Running Team 395 00:19:53
27 Annamária Valacsay Z 543 00:19:53
28 Daniela Komárová Z 448 00:20:14
29 Katarína Gorcsová Z 407 00:20:17
30 Piroska Angyal Z 355 00:20:20
31 Eniko Ivánkovicsová Z 425 00:20:36
32 Gabriela Weissová Z 549 00:20:36
33 Anna Králiková Z 560 00:20:37
34 Kitti Horváthová Z 419 00:20:54
35 Irena Zakharová Z 550 00:20:57
36 Andrea Zelinková Z 551 00:20:59
37 Gabriela Lúcová Z 465 00:21:12
38 Timea Balgová Z 359 00:21:25
39 Zuzana Kollárová Z 446 00:21:27
40 Renata Andrejkovicova Z 353 00:21:39
41 Lívia Állóová Z 351 00:21:40
42 Andrea Husvéthová Z 422 00:21:48
43 Marianna Štandová Z 513 00:21:48
44 Hana Tomecková Z 533 00:21:48
45 Barbora Dudzíková Z 398 00:22:01
46 Katarína Kacmárová Z 434 00:22:11
47 Martinka Bollová Z OZ Šidielko 367 00:22:13
48 Katka Kopesányiová Z 559 00:22:19
49 Zuzana Šulková Z 517 00:22:42
50 Silvia Gubricová Z 410 00:23:32
51 Alexandra Jagerova Z 427 00:24:20
52 Renata Petho Z 485 00:24:20
53 Lucia Olexíková Z CZ Slovakia Running Team 480 00:25:04
54 Katarína Juríková Z Šamorínske slimáky 433 00:25:33

Hobby beh 3,3 km ženy nad 40 rokov

Absolútne poradie Meno a priezvisko Kategória Klub Štartovné číslo Čas
1 Lucia Klacanová Z40 441 00:14:17
2 Slávka Füleová Z40 405 00:16:38
3 Lenka Štancelová Z40 MAC Raca 512 00:17:01
4 Mónika Szabó Z40 520 00:17:52
5 Gizela Mészárosová Z40 471 00:18:30
6 Michaela Urvayova Z40 539 00:18:34
7 Janette Pencev Z40 483 00:18:44
8 Katarína Kršková Z40 459 00:19:03
9 Andrea Kovács Z40 454 00:19:43
10 Monika Dóczéová Z40 389 00:19:46
11 Anna Bajúszová Z40 357 00:19:51
12 Gabriela Tanková Z40 532 00:20:03
13 Ildikó Tóth Z40 KAJAK-CANOE: Kajak Canoe Klub 535 00:20:30
14 Lucia Green Z40 409 00:20:35
15 Zuzana Kujovicová Z40 460 00:21:03
16 Zuzana Suchá Z40 516 00:21:33
17 Erika Kremnická Z40 458 00:21:47
18 Jana Ilavská Z40 423 00:22:16
19 Majka Kollárová Z40 445 00:22:16
20 Anna Polakova Z40 Galanta 492 00:22:29
21 Maria Szlováková Z40 Šamorínske slimáky 527 00:25:34
22 Alžbeta Kollárová Z40 447 02:19:41

Hobby beh 3,3 km muži do 39 rokov

Absolútne poradie Meno a priezvisko Kategória Klub Štartovné číslo Čas
1 František Kiss M 439 00:12:07
2 Lukáš Dóka M MAC Raca 392 00:12:27
3 Peter Didek M TJ Rovinka 388 00:12:48
4 Adam Žampa M 554 00:12:48
5 Jozef Nagy M 475 00:12:58
6 Adrian Edmar M 556 00:12:58
7 Róbert Javorcsík M 557 00:13:23
8 Gergo Holingyák M 415 00:13:27
9 András Klempa M FUTBAL: FC ŠTK 2014 ŠAMORÍN 442 00:13:31
10 Michal Lukacovic M 555 00:13:32
11 Michal Urban M 537 00:13:34
12 Dominik Boris M FK Šamorín-Hamuliakovo 371 00:13:43
13 Martin Szabó M FUTBAL: FC ŠTK 2014 ŠAMORÍN 521 00:14:01
14 David Remža M 498 00:14:07
15 Branislav Rusnák M FUTBAL: FC ŠTK 2014 ŠAMORÍN 502 00:14:07
16 Gábor Zsemlye M 552 00:15:05
17 Martin Simandl M FUTBAL: FC ŠTK 2014 ŠAMORÍN 506 00:15:11
18 Dominik Štora M FUTBAL: FC ŠTK 2014 ŠAMORÍN 515 00:15:13
19 Martin Granec M FUTBAL: FC ŠTK 2014 ŠAMORÍN 408 00:15:15
20 Mário Kozmér M FUTBAL: FC ŠTK 2014 ŠAMORÍN 455 00:15:15
21 Kristián Vasi M FUTBAL: FC ŠTK 2014 ŠAMORÍN 545 00:15:16
22 Ladislav Hennyey M 558 00:15:51
23 Ivan Bošela M FUTBAL: FC ŠTK 1914 Šamorín, TJ Družstevník Mliecn... 373 00:15:54
24 Jakub Zlocha M CZ Slovakia Running Team 273 00:16:19
25 Ludovít Makky M 466 00:16:20
26 Peter Bartalos M 364 00:16:30
27 Štefan Balga M 358 00:16:38
28 Tibor Szalai M RE/MAX 522 00:16:38
29 Miklós Kiss M 440 00:16:39
30 Tamás Ürge M 538 00:16:39
31 Miroslav Dóka M Senec 390 00:17:16
32 Leonard Botló M FUTBAL: FC ŠTK 2014 ŠAMORÍN 374 00:17:44
33 Štefan Kálmán M FUTBAL: FC ŠTK 2014 ŠAMORÍN 435 00:17:45
34 Michal Csapay M 380 00:17:46
35 Tomáš Rácz M 497 00:17:53
36 Daniel Vargai M Samaria Gray Whales 544 00:18:03
37 Vladimír Sloboda M 510 00:18:07
38 Patrik Fordos M 403 00:18:17
39 Kristián Halász M 411 00:18:20
40 Zoltan Janko M 430 00:18:27
41 Filip Kollár M 444 00:18:54
42 Ladislav Hennyey M 414 00:19:16
43 Janos Angyal Fabian M 356 00:20:20
44 Robert Holubiczky M 416 00:20:43
45 Dušan Benkovský M RE/MAX 365 00:21:10
46 Patrik Venchich M 546 00:21:44
47 Ján Andrejkovics M 354 00:23:32

Hobby beh 3,3 km muži nad 40 rokov

Absolútne poradie Meno a priezvisko Kategória Klub Štartovné číslo Čas
1 Vladimír Cích M40 BEHAME.SK 376 00:12:22
2 Henrich Prsek M40 BEHAME.SK 495 00:12:42
3 Peter Sárosfai M40 ŠK u Drozda 503 00:13:28
4 Jaroslav Cisár M40 Triklub FTVS Bratislava 377 00:14:13
5 Tibor Gazsó M40 BC MultiRun Team 406 00:15:01
6 Michal Vacula M40 540 00:15:22
7 Vladimír Považan M40 493 00:16:26
8 Tomáš Szalai M40 RE/MAX 523 00:16:49
9 Vlado Pencev M40 484 00:18:05
10 Ivan Husár M40 421 00:18:13
11 Miroslav Dóka M40 Senec 391 00:18:46
12 Tibor Darida M40 386 00:18:51
13 Pavol Polacik M40 491 00:19:11
14 Attila Kollár M40 443 00:20:39

Hlavný beh 10 km ženy do 39 rokov

Absolútne poradie Meno a priezvisko Kategória Klub Štartovné číslo Čas
1 Martina Cibová Z 340 00:42:38
2 Jana Rosicková Z 201 00:43:53
3 Beata Belanová Z 3KLUB Šamorín – triatlon 15 00:45:05
4 Simona Gonová Z 77 00:45:18
5 Miriam Belanová Z 14 00:45:32
6 Lenka Porubská Z 184 00:46:48
7 Alena Kuišová Z Detský fond SR 107 00:50:21
8 Mária Hlavatá Z LifeGym Dúbravka 284 00:51:15
9 Monika Knapíková Z 91 00:51:55
10 Tímea Nagyová Z 157 00:52:19
11 Rita Pirk Z ŠERM: Klub Šermu Šamorín 179 00:52:23
12 Tatiana Nagyova Z 156 00:53:00
13 Timea Janikovicová Z KAJAK-CANOE: Kajak Canoe Klub 317 00:53:09
14 Zdenka Nagyová Z 3KLUB Šamorín – triatlon 160 00:53:30
15 Andrea Hegedusova Z CrossGym Šamorín 278 00:53:34
16 Gabriela Dimic Faragó Z 49 00:53:39
17 Natalia Jergová Z 322 00:54:30
18 Daniela Botiková Z 28 00:54:35
19 Zuzana Tuššová Z DP 252 00:55:10
20 Lenka Cíchová Z 37 00:55:26
21 Lucia Gajdošechová Z 73 00:55:56
22 Michaela Sasváriová Z 218 00:55:56
23 Zuzana Erdelyiová Z Most pri Bratislave 61 00:55:58
24 Veronika Jágerová Z 309 00:56:13
25 Katalin Sárkány Z 214 00:56:16
26 Zuzka Žarnovicanová Z TENIS: Tenisový klub ŠTK Šamorín 275 00:57:23
27 Monika Sandtnerová Z BEH SUSEDOV 213 00:57:53
28 Barbora Ulrichová Z 254 00:58:34
29 Dominika Bartošová Z Element 344 00:58:34
30 Štefánia Bartošová Z Element 345 00:58:34
31 Erika Duducz Z 55 00:59:13
32 Monika Chrvalová Z 307 00:59:22
33 Hajnalka Dvorák Z 60 00:59:24
34 Jana Horváthová Z 294 00:59:33
35 Veronika Muller Z 92 00:59:39
36 Magdalena Dorcakova Z Hornonitriansky beh 53 00:59:42
37 Helena Stahlová Z CZ Slovakia Running Team 230 00:59:42
38 Mária Pati Nagyová Z 172 00:59:45
39 Karina Hauer Z 86 00:59:47
40 Lubica Horváthová Z 293 01:00:53
41 Noémi Nagyová Z 158 01:00:55
42 Diana Lengyel Z Körkép.sk 112 01:01:40
43 Anikó Lengyelová Z 113 01:02:13
44 Kristina Hargasova Z 3KLUB Šamorín – triatlon 84 01:02:16
45 Petra Jáchimová Z 313 01:02:52
46 Zuzana Potúcková Z CZ Slovakia Running Team 185 01:03:41
47 Eva Jahelkova Z 310 01:03:46
48 Jana Feketeova Z Bežci Šala 65 01:04:30
49 Veronika Ferancíková Z 66 01:05:13
50 Andrea Kmetková Z 90 01:05:30
51 Andrea Krošláková Z 106 01:07:12
52 Simona Zelmanová Z JK Napoli 272 01:07:12
53 Petra Hubacová Z JK Napoli 301 01:07:15
54 Mária Klátiková Z 336 01:07:18
55 Zuzana Orošová Z 165 01:09:35
56 Barbora Hauková Z 277 01:09:55
57 Jarmila Vosáhlová Z 268 01:10:14
58 Erika Milová Z 141 01:12:47
59 Marta Somogyiová Z 229 01:12:49
60 Kristina Sykorova Z 234 01:12:53
61 Jana Lengyelová Z I RUN 114 01:14:21
62 Lucia Chrtanová Z 306 01:19:29

Hlavný beh 10 km ženy nad 40 rokov

Absolútne poradie Meno a priezvisko Kategória Klub Štartovné číslo Čas
1 Viera Závadová Z40 AKV Bratislava 271 00:49:30
2 Iveta Kongyikova Z40 Senec 94 00:49:39
3 Lucia Patznerová Z40 173 00:50:26
4 Karin Rakova Z40 191 00:53:14
5 Libuša Fordinálová Z40 68 00:53:36
6 Jana Gencurová Z40 76 00:54:01
7 Michaela Horecná Z40 287 00:54:03
8 Elvíra Vassová Z40 263 00:54:24
9 Alena Rebrová Z40 150 00:54:41
10 Martina Vercíková Z40 266 00:56:41
11 Gulhan Ulutekin Z40 255 00:57:41
12 Alexandra Sándorová Z40 212 00:58:07
13 Elena Kostková Z40 iRun 98 00:58:14
14 Rita Restály Z40 195 00:59:18
15 Katka Maárová Z40 124 01:00:28
16 Csilla Cséfai Z40 348 01:01:08
17 Blanka Javorská Z40 321 01:02:11
18 Marie Stracenská Z40 232 01:06:16
19 Silvia Rumanová Z40 204 01:07:29
20 Sona Macejáková Z40 339 01:11:09
21 Anett Valkai Z40 258 01:15:37
22 Monika Lukácsová Z40 121 01:33:01

Hlavný beh 10 km muži do 39 rokov

Absolútne poradie Meno a priezvisko Kategória Klub Štartovné číslo Čas
1 Marian Davidik M iontovenapoje.sk 48 00:33:59
2 Pavol Bukovac M BEHAME.SK 33 00:34:48
3 Marek Hladik M PROefekt 283 00:35:12
4 Milan Švec M RUNSHOP Running expert 346 00:37:53
5 Juraj Nagy M 3KLUB Šamorín – triatlon 1 00:39:14
6 Michal Belan M 3KLUB Šamorín – triatlon 13 00:39:33
7 Ladislav Kašša M 3KLUB Šamorín – triatlon 333 00:39:56
8 Luboš Bogdányi M SITA Sport Team 24 00:40:44
9 Milan Kurta M Three Rabbits Raca 108 00:40:45
10 Martin Klinko M 3KLUB Šamorín – triatlon 89 00:41:12
11 Juraj Cudrnák M Pekáren Kvetoslavov 45 00:41:44
12 Juraj Šútovec M 243 00:41:44
13 Lukas Sabela M Dream Team 208 00:42:06
14 János Méry M FC Friends Somorja 2006 134 00:42:32
15 Rastislav Cích M 36 00:42:39
16 Michal Briska M 3KLUB Šamorín – triatlon 31 00:43:04
17 Zoltán Faragó M 3KLUB Šamorín – triatlon 62 00:43:23
18 Róbert Fekete M Pekáren Kvetoslavov 64 00:43:25
19 Tomáš Tvrdon M Bratislava 253 00:43:40
20 Branislav Dugas M 56 00:43:49
21 Štefan Hrabovský M Chata pod rysmi 296 00:43:53
22 Martin Milo M 140 00:43:55
23 Lukáš Tóth M RE/MAX 534 00:44:01
24 Michal Prokeš M 186 00:44:05
25 Martin Nagy M Chata pod rysmi 155 00:44:16
26 Július Slávik M 226 00:44:17
27 Michal Krížik M RE/MAX 105 00:44:19
28 Patrik Rajcsányi M 189 00:44:25
29 Patrik Skripský M Cross. PR. Box 225 00:44:37
30 Tomáš Szloboda M 3KLUB Šamorín – triatlon 238 00:45:01
31 Peter Hornak M 290 00:45:03
32 Marek Cikryt M 38 00:45:08
33 Timotej Braxator M 29 00:45:33
34 Roman Sakác M 210 00:45:35
35 Peter Hennyey M 281 00:45:38
36 Krisztián Csémy M 41 00:45:40
37 Miro Sved M CrossGym Samorin 88 00:45:44
38 Peter Jávorcík M 3KLUB Šamorín – triatlon 319 00:46:11
39 Peter Polak M 182 00:46:36
40 Martin Babulic M 4 00:46:46
41 Bohumil Slodicák M Bratislava 228 00:46:59
42 Peter Szerzodi M 235 00:47:15
43 Martin Miškovic M Bežci Šala 143 00:47:39
44 Imrich Varga M 260 00:47:39
45 Jacobus Muller M 152 00:47:44
46 Lóránt Nógel M 162 00:47:46
47 Marián Horcin M 286 00:48:00
48 Jozef Lukács M 3KLUB Šamorín – triatlon 120 00:48:14
49 Tibor Matus M 130 00:48:27
50 Viktor Dugovic M Green Group s.r.o. 57 00:48:33
51 Dušan Pluhár M radšej mrtvy ako druhý 181 00:48:38
52 Peter Borároš M 341 00:48:51
53 Peter Hudec M peter.hp 302 00:49:10
54 Martin Vatrál M 264 00:49:37
55 Tomáš Cermák M 44 00:49:38
56 Martin Žemlicka M 276 00:49:39
57 Marián Petrovský M 178 00:49:46
58 Andrej Brazdovic M Green Group s.r.o. 30 00:49:53
59 Jozef Mišovic M lifegymdubravka 145 00:50:00
60 Pavol Pastorek M bk dnv 171 00:50:04
61 Zoltán Fekete M Pekáren Kvetoslavov 401 00:50:19
62 Michal Kadlecík M Kadlecíkovci 329 00:50:22
63 Ladislav Tomcík M 248 00:50:22
64 Pavol Pavlacka M 174 00:50:24
65 Marek Kadlecík M Kadlecikovci 330 00:50:29
66 Gergely Forgách M 70 00:50:34
67 Milan Rochfaluši M bežím,,, co môžem :) 200 00:50:37
68 Zoltán Benkó M 17 00:50:38
69 Jozef Cerovsky M 35 00:50:43
70 Roland Reiter M 193 00:50:54
71 Michal Kostka M BEHAME.SK 97 00:51:01
72 Zsolt Méri M 133 00:51:01
73 Alexander Tosér M 249 00:51:03
74 Erik Krchnavý M 104 00:51:04
75 Anton Domsi M 52 00:51:11
76 Ivan Lúc M 119 00:51:11
77 Radoslav Luštík M Bedminton Šamorín 123 00:51:14
78 Eugen Domonkos M 51 00:51:33
79 Andrej Belan M 12 00:51:36
80 Martin Lichý M 115 00:52:14
81 Imrich Varga M 47 00:52:22
82 Patrik Szimeth M 236 00:52:22
83 Andrej Jáchim M 312 00:52:31
84 Alexej Benedek M 16 00:52:48
85 Pavol Šebák M 240 00:53:20
86 František Beringer M CrossGym Šamorín 19 00:53:34
87 Lubos Hrusovský M CrossGym Šamorín 300 00:53:34
88 Jaroslav Svec M CrossGym Šamorín 233 00:53:34
89 Roman Ružicka M 205 00:53:41
90 Roland Kopecsni M 95 00:53:46
91 Martin Krepop M 103 00:54:06
92 Peter Bomboš M 26 00:54:09
93 Vlado Jánoška M CZ Slovakia Running Team 318 00:54:09
94 Gabriel Vass M 262 00:54:24
95 Marek Biroš M 21 00:54:32
96 Matej Leffler M 109 00:54:34
97 Erik Schwendtner M 220 00:54:52
98 Marian Miklós M 139 00:54:58
99 Michal Pavlovic M 175 00:55:09
100 Peter Jakubík M 314 00:55:10
101 Robert Pakan M DP 169 00:55:10
102 Peter Dupac M 58 00:55:12
103 Marek Maco M DataVard 125 00:55:24
104 Július Puha M 188 00:55:44
105 Marek Vávra M 265 00:55:44
106 Peter Samek M 211 00:55:48
107 Balázs Klempa M 347 00:55:48
108 Milan Klacman M 335 00:56:01
109 Norbert Menyhart M Holice 131 00:56:13
110 Zsolt Kopecsni M 96 00:56:16
111 Tomáš Lelkes M 111 00:56:25
112 Matúš Guoth M 79 00:57:04
113 Zoltán Dániel M Bežecký klub ZKA 46 00:57:23
114 Martin Murcko M 153 00:57:38
115 Andrej Hideghéty M 282 00:57:39
116 Marek Behula M 10 00:57:53
117 Miklós Karácsony M 332 00:58:29
118 Michal Simurda M 222 00:58:30
119 Vladimir Kmet M 87 00:59:12
120 Martin Horváth M 291 00:59:23
121 Tibor Kovács M 100 00:59:39
122 Juraj Juritka M CZ Slovakia Running Team 328 00:59:42
123 Jozef Molnár M 146 01:00:01
124 Boris Zubo M 274 01:00:32
125 Michal Ružicka M Šamorínske slimáky 206 01:01:28
126 Kristián Balogh M 6 01:01:52
127 Martin Šanca M 239 01:02:04
128 Rastislav Meluch M 343 01:02:55
129 Ákos Haramia M 82 01:04:23
130 Michal Jurcovic M 325 01:05:13
131 Karol Plank M 180 01:06:44
132 Marián Klein M 337 01:07:00
133 Peter Ruman M 203 01:07:09
134 Roland Cseh M 40 01:07:12
135 Tomáš Chvostek M 308 01:08:59
136 Marián Juriš M 327 01:08:59
137 Marian Jurcovic M 324 01:12:52
138 Peter Teslicka M 245 01:12:52
139 Robert Kovacs M 99 01:30:45
140 András Valacsay M 542 01:33:25

Hlavný beh 10 km muži nad 40 rokov

Absolútne poradie Meno a priezvisko Kategória Klub Štartovné číslo Čas
1 Lubomir Hrcka M40 Run for Fun 298 00:36:52
2 Marián Almáši M40 BEHAME.SK 342 00:38:35
3 Juraj Rebro M40 P´art of Heart 192 00:39:20
4 Miroslav Peško M40 3KLUB Šamorín – triatlon 176 00:40:14
5 Ivan Lelkes M40 110 00:40:59
6 Ján Štefánik M40 242 00:41:47
7 Stefan Sterk M40 Slavia STU Bratislava 231 00:41:55
8 Luboš Halgaš M40 Most pri Bratislave 81 00:42:31
9 Jozef Matlaha M40 129 00:42:42
10 Jozef Sarkozy M40 Galanta 217 00:42:46
11 Miroslav Tarahumar Papík M40 Dracik 170 00:43:00
12 Marian Chribik M40 304 00:43:45
13 Jaroslav Kmet M40 Run for Fun 69 00:43:57
14 Marian Kral M40 102 00:44:07
15 Rudolf Pado M40 168 00:44:25
16 Milan Hudecek M40 marianka 303 00:45:04
17 Miroslav Nespala M40 161 00:45:04
18 Radovan Bobrik M40 EMKO športovy klub 23 00:45:06
19 Miroslav Miškovic M40 Bežci Šala 142 00:45:27
20 Robo Ribánsky M40 196 00:45:27
21 Lubomír Martinka M40 128 00:45:28
22 Imi Tóth M40 KAJAK-CANOE: Kajak Canoe Klub 251 00:45:52
23 Henrich Prsek M40 BEHAME.SK 187 00:46:04
24 Vladimír Klement M40 338 00:46:52
25 Milan Kašša M40 334 00:47:05
26 Ladislav Szitás M40 237 00:47:43
27 Imrich Hrotko M40 299 00:49:23
28 Marián Jurco M40 HC Bieli tigri 323 00:49:29
29 Ronald Šolc M40 FC ŠTK 1914 Šamorín 241 00:49:30
30 Viktor Litvák M40 slávia úk bratislava 116 00:49:49
31 Jozef Bednár M40 9 00:50:08
32 Radoslav Horecný M40 KARATE: Kyokushin Karate Klub Šamorín, Budokan 288 00:50:21
33 Milan Országh M40 166 00:50:50
34 Robert Gebhardt M40 75 00:51:03
35 Milan Hlavatý M40 285 00:51:13
36 Roland Bielcik M40 20 00:51:14
37 Štefan Novák M40 Horeca - expres.sk Galanta 163 00:51:46
38 Jozef Fojtík M40 67 00:52:15
39 Jaroslav Ockovský M40 164 00:52:57
40 Ervín Haramia M40 83 00:53:12
41 László Domonkos M40 50 00:53:18
42 Mikuláš Tokovics M40 247 00:54:17
43 Martin Granec M40 Lion Club Mierovo 78 00:55:37
44 Imi Fehér M40 63 00:56:39
45 Miroslav Sabo M40 209 00:57:06
46 Peter Gabris M40 72 00:58:03
47 Tibor Lörincz M40 RADIOPOL 118 00:58:14
48 Tamás Mészáros M40 135 00:58:57
49 Attila Zalabai M40 270 00:59:19
50 Martin Belan M40 11 00:59:55
51 Pavel Andrassy M40 3 01:01:11
52 Vladimír Chríbik M40 305 01:01:53
53 Jaroslav Bollo M40 OZ Šidielko 25 01:02:03
54 Martin Jurík M40 Šamorínske slimáky 326 01:02:48
55 Štefan Czucz M40 CZ Slovakia Running Team 43 01:03:41
56 Lubomír Krajcír M40 FC ŠTK 1914 Šamorín 101 01:10:14
57 Norbert Csutora M40 FC ŠTK 1914 Šamorín 42 01:11:04
58 Norbert Valkai M40 259 01:15:37

Šamorínčan

Absolútne poradie Meno a priezvisko Kategória Klub Štartovné číslo Čas
1Juraj Nagy 1 00:39:14
2Ladislav Kašša 333 00:39:56
3János Méry 134 00:42:32
4Jozef Matlaha 129 00:42:42
5Michal Briska 31 00:43:04
6Zoltán Faragó 62 00:43:23
7Martin Nagy 155 00:44:16
8Michal Krížik 105 00:44:19
9Tomáš Szloboda 238 00:45:01
10Peter Hornak 290 00:45:03
11Marek Cikryt 38 00:45:08
12Peter Hennyey 281 00:45:38
13Miro Sved 88 00:45:44
14Imi Tóth 251 00:45:52
15Peter Jávorcík 319 00:46:11
16Milan Kašša 334 00:47:05
17Peter Szerzodi 235 00:47:15
18Ladislav Szitás 237 00:47:43
19Jozef Bednár 9 00:50:08
20Ladislav Tomcík 248 00:50:22
21Gergely Forgách 70 00:50:34
22Ivan Lúc 119 00:51:11
23Roland Bielcik 20 00:51:14
24Radoslav Luštík 123 00:51:14
25Tímea Nagyová 157 00:52:19
26Rita Pirk 179 00:52:23
27Andrej Jáchim 312 00:52:31
28Timea Janikovicová 317 00:53:09
29Zdenka Nagyová 160 00:53:30
30František Beringer 19 00:53:34
31Gabriela Dimic Faragó 49 00:53:39
32Marek Biroš 21 00:54:32
33Matej Leffler 109 00:54:34
34Erik Schwendtner 220 00:54:52
35Peter Dupac 58 00:55:12
36Július Puha 188 00:55:44
37Imi Fehér 63 00:56:39
38Martina Vercíková 266 00:56:41
39Zuzka Žarnovicanová 275 00:57:23
40Martin Murcko 153 00:57:38
41Andrej Hideghéty 282 00:57:39
42Marek Behula 10 00:57:53
43Alexandra Sándorová 212 00:58:07
44Miklós Karácsony 332 00:58:29
45Erika Duducz 55 00:59:13
46Attila Zalabai 270 00:59:19
47Tibor Kovács 100 00:59:39
48Katka Maárová 124 01:00:28
49Noémi Nagyová 158 01:00:55
50Kristina Hargasova 84 01:02:16
51Petra Jáchimová 313 01:02:52
52Štefan Czucz 43 01:03:41
53Michal Jurcovic 325 01:05:13
54Marián Klein 337 01:07:00
55Simona Zelmanová 272 01:07:12
56Norbert Csutora 42 01:11:04
57Peter Teslicka 245 01:12:52
58Kristina Sykorova 234 01:12:53

Registrujte sa na beh PomléRun 2018

vyberte si disciplínu

Hlavný partner

Partneri