Galéria

Pomlérun 2016 mesto


Trať PomléRun 2016 viedla aj cez mesto Šamorín. Naši bežci sa tešili veľkej diváckej účasti a povzbudzovania miestnych fanúšikov behu. Šamorínčania sa postarali o naozaj skvelú atmosféru.

PomléRun 2016 x-bionic® sphere


4. ročník charitatívnych bežeckých pretekov sa v roku 2016 po druhýkrát uskutočnil v x-bionic® sphere. Výťažok z tohtoročného PomléRun-u použije organizátor na zorganizovanie špeciálneho dňa plného zábavy v x-bionic® sphere pre vybrané deti zo šamorínskych základných škôl, ktoré určí škola na základe vopred dohdonutých kritérií.

Pomlérun 2016 cieľová rovinka


Cieľ sa nachádzal priamo pod hlavnou tribúnou jazdeckého areálu, kde bežcov za veľkého potlesku vítali diváci, obľúbená skupina Campana Batucada a naši moderátori Lesky a Erika.

PomléRun 2016 vetrolam a vyhlasovanie


Posledné kilometre viedli cez príjemný chládok vetrolamu pri areáli. Vyhlasovanie víťazov prebiehalo pod hlavnou tribúnou - víťazovi hlavného behu Marekovi Hladíkovi sa podarilo s časom 33 min 01 sek vytvoriť traťový rekord. Medzi ženami figurovala na prvom mieste Lenka Porubská s časom 41:41.

Foto z rezortu


x-bionic® sphere je miesto spojenia športu, oddychu a inovácií v spolupráci s prémiovou športovou značkou X-BIONIC®, známou po celom svete. Unikátny multifunkčný komlex ponúka ideálne zázemie pre profesionálnych športovcov a tímy, športových nadšencov, rodiny, ako aj milovníkov zdravého životného štýlu a wellnessu.

x-bionic® sphere s celkovou rozlohou viac ako 1 000 000 m2 poskytuje profesionálne podmienky pre výkon 27 olympijských športov. Súčasťou areálu je jedno z najmodernejších a najväčších olympijských jazdeckých centier, prvotriedny X-BIONIC® HOTEL i moderné kongresové centrum.

Foto PomléRun 2015


3. ročník charitatívnych bežeckých pretekov sa v roku 2015 po prvý raz uskutočnil v x-bionic® sphere. Celkovo sa na nich zúčastnilo 904 bežcov, ktorí spolu odbehli 3 596 km. Vyzbierané štartovné bolo investované do prípravy športového dňa pre Špeciálnu základnú školu na Pomlejskej ceste v Šamoríne.

Hlavný partner

Partneri