Pomlé Run
beh pre všetkých

8. ročník populárnych bežeckých pretekov PomléRun

Milí bežeckí priatelia,

nenechajte si ujsť beh pre celú rodinu.

Opäť vám prinášame váš obľúbený beh – Pomlé run.

Pri súčasnej pandemickej situácií sme sa rozhodli, že 8. ročník bude svojím spôsobom iný, špecifický a za účelom zachovania kontinuity podujatia sme sa rozhodli pre jeho virtuálnu podobu.

Zapojiť sa budú môcť úplne všetci. Od tých najmenších, cez hobby bežcov, až po bežcov namotivovaných na víťazstvá. Súčasťou virtuálnej verzie podujatia je detský beh, hlavný beh na 10 kilometrov.

Takže neseďte doma, spravte niečo pre svoje telo a podporte vašou účasťou deti, ktoré zvíťazili nad rakovinou. Celý výťažok z registrácie poputuje aj v tomto roku v spolupráci s hlavným partnerom podujatia CZ Slovakia na podporu projektu Onco Games.

Kedy? Kedykoľvek od 1. do 8. mája 2021
Kde? Kdekoľvek na svete

Registrácia na: www.vysledkovyservis.sk/pomle-run/pomle-run

Viac informácií na instagrame @pomlerunPropozície

dôležité informácie

Všeobecné informácie:

Pomlé Run 8 – Propozície

*Organizátor si vyhradzuje právo upraviť údaje uvedené v propozíciách podľa potreby.*

Priaznivci športu, nadšenci behu a fanúšikovia srandy, zbystrite pozornosť. Radi by sme vás pozvali na jedinečnú udalosť, ktorou je výnimočný,  8. ročník Pomlé Run- online! Pomlé Run už dlhé roky patrí medzi srdcové záležitosti nielen Šamorínčanov. Deti, amatéri, profesionálni športovci, online Pomlé Run 8 je tu pre Vás!

Siahnite na dno svojich limitov, dokážte sami sebe, že na to máte a porovnajte sa so svojimi kamarátmi, známymi, príbuznými, či konkurentmi. Tento ročník bude mimoriadne súťaživý, dočítajte sa sami!

Celý výťažok za štartovné poputuje Nadácii X-BIONIC® SPHERE na účely organizácie Onco Games- víkendu plného športu pre detičky po onkologickej liečbe.

               

A.      Všeobecné informácie


1.       Názov podujatia a ročník : Pomlé Run, 8. ročník, online event

2.       Dátum a miesto konania podujatia : 1.5.2021-8.5.2021, kdekoľvek

3.       Organizátor : X-BIONIC® SPHERE a.s. , Dubová 33/A, 931 01 Šamorín, Slovakia

4.       Hlavný partner podujatia : CZ Slovakia, a.s.

5.       Kontakt na organizátora : info@pomlerun.sk

6.       Časomiera a realizačné zabezpečenie:  SunBell, s.r.o.,  vysledky@vysledkovyservis.sk

 

Vyhodnocovanie : 09.05.2021 zverejníme na sociálnych sieťach víťazov a výsledky POMLÉ RUN 8. Beháme pre dobrú vec, preto sa v rámci tohto ročníka budú oceňovať len Najrýchlejší Šamorínsky športový klub a Najrýchlejší Šamorínčan/ka, a to našími putovnými ZVONMI.

Zaznamenávanie výsledkov:

ZAZNAMENÁVANIE VÝSLEDKOV ONLINE- MERANIE ČASU

Počet km si odmeria každý sám prostredníctvom športových hodiniek, alebo aplikácie v mobile.

GPS link na aktivitu je POVINNÝ. Nepoužívajte preto na zaznamenanie svojej aktivity aplikácie, z ktorých nie je možné aktivity zdieľať linkom. Sú to aplikácie, ktoré umožňujú prezerať si tvoje aktivity iba v mobile a nie na webe. Medzi aplikácie, ktoré nepodporujú zdieľanie linku patria napr: Nike Run Club, Runtastic, MiFit, Google Fit, Zeopoxa, Huawei Health a ďalšie. V prípade, že nedisponujete potrebnými aplikáciami k zaznamenaniu výsledkov prostredníctvom linku- napíšte nám na info@pomlerun.sk

Viditeľnosť aktivity na webe musíš mať nastavenú ako verejnú. Podmienkou je, aby aktivitu zaznamenalo GPS. Manuálne vytvorené aktivity sú zo súťaže vylúčené. Účastník výzvy svoje výsledné kilometre/čas zapíše do výsledkovej listiny.

Tieto aplikácie: Garmin, Polar, Suunto, STRAVA podporujú stiahnutie GPS linku tvojho výkonu cez ich webovú stránku, ktorý potom skopíruješ do výsledkového systému.

POSTUP PRE ZADÁVANIE ČASU/KM

Vo výsledkoch pri svojom mene klikni na „Zadať km“/„Zadať čas“.
Zadaj svoj dátum narodenia v predpísanom formáte – DD-MM-YYYY (slúži na overenie identity).
Zadaj svoje kilometre/čas
Ak chceš súťažiť o ceny, vlož link/y na svoju GPS aktivitu/y.
Klikni na „Poslať“ a hotovo. Tvoj výkon bol zaznamenaný.

Ak Ti niečo nefunguje, napíš výsledkovému servisu cez ikonu v pravom hornom rohu.

Dôležité upozornenie k zadávaniu časov: Výsledný čas je čas od začiatku vašej aktivity až do jej úplného konca, vrátane všetkých zastavení. Tento čas zapíšte ako výsledný. Nie „moving time“, ktorý je len čistým časom v pohybe a nezaznamenáva vaše prestávky a zastavenia.
Dôležité upozornenie k zadávaniu kilometrov: Svoje absolvované kilometre si môžeš do výsledkov zapisovať priebežne, alebo si ich na konci výzvy spočítaj a zapíš ako jedno číslo.

Kontrola aktivít a vyhodnocovanie výsledkov bude prebiehať priebežne. Výsledky vyhlásime hneď po ukončení kontroly 09.04.2021
Akákoľvek pochybnosť o nabehaných kilometroch, častého vypadnutia gps, prípadne viacero výkyvov v trase počas behu – takéto výsledky budeme považovať ihneď za neplatné a nebudeme ich evidovať ako platné a validné

Prihlasovanie:

Prihlasovanie

Prihlasovanie je možné na webstránke https://www.vysledkovyservis.sk/pomle-run/pomle-run do 08.05. do 12:00. alebo do termínu, kedy bude organizátor nútený z kapacitných dôvodov prihlasovanie zastaviť. Vaše meno sa na zozname prihlásených zobrazí ihneď. Priebežné výsledky sa na webe http://vysledky.vysledkovyservis.sk/16625/pomlerun8 budú aktualizovať na dennej báze a vyhodnotenie prebehne 9.5.2021.

Disciplíny a kategórie:


Disciplíny a kategórie
1.       Detský beh
2.       10 km - hlavný beh*
3.       Šamorín vs. Svet
*Kategória MUŽI a ŽENY

Detský beh:

Vzdialenosť tohto behu určujú vaše ratolesti. Kedykoľvek, kdekoľvek a koľkokoľvek. To je heslo detského behu pre radosť! Zaregistrujte svoje dieťa, odfoťte ho ako beží, postnite fotografiu na Instagram a označte @pomlerun alebo @xbionicsphere, a my vašu malú hrdinku či malého hrdinu zverejníme a prezdieľame, v systéme sa každému dieťaťu vygeneruje diplom (http://vysledky.vysledkovyservis.sk/16625/pomlerun8) , ktorý si môže doma vytlačiť a pýšiť sa ním. Pri vytváraní fotografií sa medze fantázii nekladú. Veselému popisku, videu, či odkazu priamo od vašich detičiek sa budeme dvojnásobne tešiť.

 10 km- hlavný beh
Vlajková loď našej súťaže je tu aj v online podobe. Dávame vám veľa voľnosti. Registrujte sa online, zaplaťte poplatok putujúci na dobrú vec a hor sa na beh! Kdekoľvek! Len nech je to 10km. Prostredníctvom online aplikácie si svoje skóre zaregistrujete v online systéme a ste v hre! Priebežné výsledky môžete sledovať na http://vysledky.vysledkovyservis.sk/16625/pomlerun8. POZOR! Zabehli ste super čas, ale niekto Vás hneď na druhý deň tromfol? Nevadí! „Link“ s výsledkom môžete meniť počas celého trvania pretekov- teda od 1.5.-8.5. Hecujte sa k lepším výsledkom kľudne aj každý deň!

Viac informácií o fungovaní online systému nájdete nižšie v sekcii ZAZNAMENÁVANIE VÝSLEDKOV ONLINE

 
Šamorín vs. Svet
V neposlednom rade tu máme novinku! Vyber si, za koho pobežíš a nabehaj pre svoj tím čo najviac km! Nielenže sa ti tvoje telo poďakuje za pohyb, ale aj tvoje ego bude pohladené víťazstvom. Tak ako? Beháš za team Šamorín alebo zvyšok Sveta?

Do kategórie Šamorín vs. Svet je možné prihlásiť sa ako do doplnkovej kategórie Hlavného behu- úplne zdarma. V tejto kategórii ide o to, ktorý tím nabehá viac, čím viac beháte, čím viac „linkov“ (maximálne 8) za svoj tím zaregistrujete, tým lepšie. Priebežne môžete svoje výsledky sledovať na http://vysledky.vysledkovyservis.sk/Results.aspx?CId=16625&RId=1161

Viac informácií o fungovaní online systému nájdete v sekcii ZAZNAMENÁVANIE VÝSLEDKOV ONLINE

všetky Propozície

ZAPLATENÍM ŠTARTOVNÉHO PODPORÍTE DETI PO ONKOLOGICKEJ LIEČBE

Tri dni športu, bojovnosti a radosti pre deti po onkologickej liečbe z celého Slovenska v nádhernom prostredí multifunkčného športového rezortu x-bionic® sphere v Šamoríne. Športové sústredenie v plávaní, stolnom tenise, futbale a ďalších športoch ako príprava na medzinárodné športové podujatia a to Onko Olympiáda ( Hry splnených prianí) vo Varšave a XI. The World Children's Winners Games v Moskve.

Prečo zapájať deti s onkologickým ochorením do športu? Počas onkologickej liečby sú deti izolované od vonkajšieho prostredia, nechodia do školy, nemôžu byť na slnku, sú výrazne oslabené, čo významne zasiahne do ich vývoja a veľmi ťažko sa vracajú späť k rovesníkom. Športové hry im dodávajú motiváciu k prekonaniu seba samých, radosť z nových športových zážitkov a objavujú v sebe bojovnosť, ktorá im pomáha víťaziť nad chorobou. A to je poslaním Onco Games aj v roku 2020.